Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

Zateplená stélka

Stélka je vnitřní část boty, která je při chůzi pod vaším chodidlem. Při vyplňování objednávky máte možnost přidat zateplenou stélku, což znamená, že místo běžné hladké stélky vám do bot všijeme stélku s kožíškem, která zajistí, že k vám nepronikne přízemní chlad.

Přírodní beran

Pokud víte, že se ve Vaskách vydáte do tuhé zimy, plánujete se brodit sněhem nebo se vypravit na sever, doporučujeme přidat do boty toto nadstandardní zateplení. Jedná se o vnitřní kožíšek, který je na všech vnitřních plochách boty a vaše nohy se budou mít jako v peřince.

Syntetický beran

Kožíšek, který změkčí každý váš krok a poskytne vám ochranu před chladem i během horské výpravy nebo mrazivé noci. Pokud čekáte prudkou zimu a nechcete, aby vám zamrznul úsměv na tváři, přidejte si ho do svých botek v prvním kroku objednávky.

Textilní zateplení

Pokud hledáte střední cestu mezi botkami v základní variantě a vnitřním kožíškem, zvolte textilní zateplení. Neposkytuje takovou měkkost jako kožíšek, před tvrdší zimou vás ale ochrání.