Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

Příběh Vasek

Že bot, které vypadají dobře a něco vydrží, je pramálo, zjistil Vašek už během střední školy. Využil toho, že pochází ze Zlína se silnou obuvnickou tradicí a rozhodl se rozjet výrobu vlastních modelů. A tak vyměnil běh na atletickém ovále za budování značky, která nabídne přesně to, co sám hledal. Kvalitní boty, u kterých člověk ví, kdo a z čeho je vyrobil, a může se na ně spolehnout při každé své cestě.

Nové pojetí tradice

Naše střihy vychází z tradiční pracovní obuvi, bowlingových bot nebo například pionýrek. Oprostili jsme se ale od všech přebytečných detailů, upravili vše podle našeho vlastního vkusu a výsledkem jsou Vasky. Jednoduché a ostré linie, minimalistický vzhled a neokoukané barevné kombinace. Co jsme zachovali, je kvalita provedení a kvalitní prošívání po celém obvodu bot, které je stěžejní pro jejich odolnost a výdrž.

“Vytvořeny pro všechny, kdo se nebojí vykročit vstříc novým zážitkům.”

Ze zlínské dílny do celého světa

Vlastnosti našich bot obzlášť oceňují ti, kdo cestují krajem, ale třeba i po celém světě. Do Vasek vkládáme naši vlastní touhu po objevování a cestování a tak se i ony chtějí podívat do celého světa. Věříme, že vám budou společníkem při dobrodružstvích a zážitcích, ať už se vydáte kamkoliv. Sníme, že jednou projdou opravdu celý svět.

Vašek
Václav Staněk Zakladatel

Nebojí se velkých cílů a neztrácí velké oči. Jeho snem je dostat Vasky do celého světa a přesvědčit lidi o tom, že regionální materiály a poctivá práce jsou něco, čeho bychom si měli vážit každým dnem i nocí.

stanek@vasky.cz
Tom
Tomáš Karlík
Objednávky a výroba

Tom je stěžejní spojka mezi výrobou a vámi. Plní vaše individuální požadavky, předává vaše přání ševcům v naší dílně a odpovídá na vaše dotazy. Prostě to má celé pod palcem. Nebo pod podešví?

info@vasky.cz +420 731 653 825
Zdeněk
Jiří Henčl
Péče o komunitu

Jirka dělá vše pro to, abyste si u nás ve zlínské kanceláři vybrali boty přesně pro Vás.

“Vasky v srdci i na nohách.”

Lucie Urban
Lucie Urban
Fotografka

Lucie stála u Vasek od prvního okamžiku, respektive od první fotky. S Vaškem jsou spolužáci a je bez pochyby, že i díky jejímu umu, si Vasky zamilovalo od prvního okamžiku tolik lidí.

urbanlucie@email.cz
Lucie Urban

Naši ševci

Každý pár projde v průměru rukama 7 lidí. A toto jsou oni. Bez nich a jejich zkušeností by Vasky nemohly existovat.