Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

No Products

Explore with every single next step

Put on Vasky

Vasky snoubí kvalitu, funkci a čisté linie. Střihy jsou stejně jednoduché jako rozhodnutí vydat se na cestu a objevovat. Jsou stvořené pro každého, kdo chce žít přítomným okamžikem. Být tady a teď, být spontánní, jít tam, kam si srdce řekne.

“Jsou stvořeny pro objevování lesních zákoutí i městských bulvárů.”

Každé Vasky projdou až deseti páry šikovných rukou ševců a šiček, kteří jim ve zlínské dílně věnují svou lásku, čas a energii. Vyrábíme je ručně a z pravé kůže. Během výroby si boty projdou vysekávací dílnou, šitím, ražením loga a iniciál a nakonec spodkovou dílnou, kde dostanou svou finální podobu. Zabalené putují ze Zlína přímo k vám.

Odhalte dámskou kolekci

Do města, nebo do terénu? Záleží na vás. Vaše Vasky s vámi půjdou, kam vás srdce potáhne, a ochrání vás před chladem i nástrahami výprav do lesů i městských džunglí. Obujte Vasky ze Zlína a vydejte se vstříc novým zážitkům.

Prozkoumat pánskou kolekci

Do you want to design your own Vasky?

Vyberte si kůži, šití i podešev podle vlastních představ. Jak budou vaše Vasky vypadat, je na vás. Stejně jako směr, kterým se v nich vydáte.

CHCI SVOJE VASKY

Vasky to whole world

Together we have visited 0 countries

Will have Vasky walked all around the world? Add your steps and let us know where you went with Vasky.

Z našeho blogu

Nepál: Klášter, mniši a Vasky

Přečíst článek

Příběhy z cest a mnoho dalšího najdete na našem blogu, můžete přispět i vy.