Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

No Products

Explore with every single next step

Put on Vasky

Poslední dva roky jste nás žádali, abychom začali vyrábět české tenisky a my se více než rok věnovali jejich vývoji. Výsledkem jsou ručně vyráběné Vasky z pravé kůže, které spojují tradiční obuvnické řemeslo a trendy dnešní doby.

První krok jsme zvládli a ten další můžeme zvládnout jen s vámi.

První krok jsme zvládli a ten další můžeme zvládnout jen společně s vámi. Pro zahájení sériové výroby tenisek potřebujeme nejprve vyrobit nové kopyta a nože. Budeme rádi, pokud nám pomůžete nastartovat výrobu tenisek.

CHCI VĚDĚT VÍC

Chceme, abyste mohli hrdě nosit tenisky, u kterých budete vědět, kdo a z čeho je vyrobil. Tenisky, které si umíme vyrobit tady u nás v Česku. Tenisky, při jejichž nošení vás může těšit pocit, že jste podpořili mladou českou značku.

Pokud nám pomůžete vybrat dostatek financí, zahájíme výrobu tenisek.

Pokud nám pomůžete vybrat dostatek financí, zahájíme jejich výrobu a co víc, budeme se moci nadále věnovat vývoji nových střihů, barev či konfigurátoru. Je toho spoustu před náma a každý váš příspěvek je pro nás krokem kupředu.

CHCI VĚDĚT VÍC

Vasky to whole world

Together we have visited 0 countries

Will have Vasky walked all around the world? Add your steps and let us know where you went with Vasky.

Z našeho blogu

Podpořte na Hithitu vznik ručně vyráběných tenisek ze Zlína

Přečíst článek

Příběhy z cest a mnoho dalšího najdete na našem blogu, můžete přispět i vy.