Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

Máte nápad nebo jasnou představu o vlastním vzhledu Vasek? Sem s ní.

Díky možnostem naší dílny a volnosti, kterou nám dává to, že Vasky sami šijeme, vám můžeme naplnit představu o ideálních botách. Je možné volně kombinovat barvy, střihy a další detaily. Jaké Vasky si poskládáte je na vás, pro nás je důležité, že budou odrážet, kým jste, a budou vám oporou každým krokem.

Mám tedy úplně volnou ruku?

Téměř. Můžete vycházet ze všech možností, které v dílně máme a libovolně je kombinovat až vzniknou vaše originální Vasky. Můžete si volně sestavit vlastní botu nebo změnit detaily jakéhokoliv modelu z naší nabídky.

Jít do toho

1. Vyberte si střih a tvar

Projděte si, jaké boty máme v nabídce a vyberte ty, které střihem odpovídají vaší představě. Z tohoto modelu budeme vycházet, vy si zvolíte kůži a další detaily, které je na botě možné měnit.

2. Zvolte kůži

Napište nám, jakou máte představu o barvě a provedení kůže. Jestli zůstanete při zemi, nebo zvolíte něco divočejšího, je jen na vás. Zjistíme, jestli jsme schopni vaše přání splnit, a ozveme se vám.

Změna barevnosti vás přijde na 350 Kč

3. Šlápněte do výběru podešve

Do města, nebo do přírody? Tuhle, nebo tamtu? Rozhodování to nebude jednoduché, na výběr máte z několika tvarů i různě vysokého vzorku. Projděte si boty naší nabídky a napište nám, která podešev, se vám nejvíce zamlouvá.

Přizpůsobení podešve vás vyjde na 350 Kč

4. Dolaďte prošívání

Malý detail, který má ale zásadní dopad na vzhled boty. Barevnost prošívání.

Za výběr vlastního prošívání si připlatíte 150 Kč

Máte jasno? Stačí nám napsat a my vám vaše vlastní Vasky vyrobíme.