Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

Objevujte s každým dalším krokem

Obujte Vasky

Dejte o sobě vědět! Nadčasové boty Taylor v odstínu jasné a úderné Black podtrhnou vaši originalitu a osobitý styl. Kombinace nízkého střihu s širokou podrážkou zaujme při každém vašem kroku.

Taylor, ale žádný krejčí”

Příběh boty Taylor stojí na samotném počátku cesty Tomáše Bati a jeho výprav do USA, kde se setkal s Frederickem W. Taylorem, od kterého získal cenné rady pro své podnikání doma ve Zlíně. A právě zde jsme objevili jméno naší nové boty - Taylor.

ODHALTE ČERNOBÍLOU KOLEKCI

Buďte vidět! V zářivém páru bot Taylor vás rozhodně nikdo nepřehlédne. Kombinace nízkého střihu s širokou podrážkou zaujme při každém vašem kroku a podtrhne osobitost vašeho stylu.

O černobílé kolekci

Při přípravách naší nové zlínské prodejny jsme procházeli dobové černobílé fotografie a o barvách nové kolekce jsme měli hned jasno. Úderně černá a zářivě bílá. Barvy, které se budou nosit vždy a nikdy nevyjdou z módy.

Vasky do celého světa

Společně jsme navštívili už 0 zemí

Obejdou Vasky jednou celý svět? Přidejte svůj krok k dílu a dejte nám vědět, kam jste se ve Vaskách vydali.

Z našeho blogu

Nová Vasky kolekce: Přezujte se do černobílé

Přečíst článek

Příběhy z cest a mnoho dalšího najdete na našem blogu, můžete přispět i vy.