Vasky používají cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít
Menu
Košík0

Objevujte s každým dalším krokem

Obujte Vasky

Vasky snoubí kvalitu, funkci a čisté linie. Střihy jsou stejně jednoduché jako rozhodnutí vydat se na cestu a objevovat. Jsou stvořené pro všechny, kdo chtějí žít přítomným okamžikem. Být tady a teď. Ať už jdeme cestou, kterou prošlo mnoho lidí před námi, nebo si prošlapáváme tu vlastní.

“Jsou vytvořeny pro objevování lesních zákoutí i městských bulvárů.”

Rok utekl jako voda a tak jsme vzali vše, co nás během roku potkalo a inspirovalo a vytvořili jsme z těchto zážitků novou kolekci, která jen čeká, až ji obujete a vezmete do světa.

Odhalte dámskou kolekci

Ochrana před chladem i nástrahami výprav do lesů i městských džunglí. Vytvořili jsme zimní kolekci, která nabízí modely do města i přírody. Obujte Vasky a vydejte se vstříc novým zážitkům. S obutím připraveným chránit vás před počasím i terénu.

Prozkoumat pánskou kolekci

Chcete si navrhnout vlastní Vasky?

Zkombinujte si kůži, šití i podešev podle vlastních představ. Jak budou vaše Vasky vypadat, je na vás. Stejně jako směr, kterým se v nich vydáte.

Zjistit, jak na to

Děkujeme, že s námi Vasky tvoříte.

#MOJEVASKY

Vasky do celého světa

Společně jsme navštívili už 0 zemí

Obejdou Vasky jednou celý svět? Přidejte svůj krok k dílu a dejte nám vědět, kam jste se ve Vaskách vydali.

Z našeho blogu

Nepál: Klášter, mniši a Vasky

Přečíst článek

Příběhy z cest a mnoho dalšího najdete na našem blogu, můžete přispět i vy.